Akce a výprodej

Sprchový kout Anima T
Sprchový kout Anima T
2.990,- Kč
8.990,- Kč

Sprchový kout Anima T-Pro čtvrtkruh 80 cm, R 550, čiré sklo, chrom profil.

TPSNEW80CRT = chromové čistitelné profily, sklo transparent, síla skla 6mm, rozměr 80 x 80 cm (stavitelnost 78 - 79,5 cm), výška 185 cm, šíře vstupu 41 cm, R 550.

Sprchové kouty jsou osazeny samomaznými ložiskovými pojezdy. Spodní samomazné ložiskové pojezdy jsou vybaveny mechanismem, který umožnuje jejich zmáčknutí a následné vyndání posuvné části z rámu (snadná čistitelnost i v nejméně přístupných místech).

  • Elegantní pochromované madlo.
  • Pružné dorazy zajišťují dlouho životnost pojezdů.
  • Stavitelné pojezdy pro snadné seřízení.
Vanový set Grohe
Vanový set Grohe
629,- Kč
1.111,- Kč

Vanový set Grohe Tempesta New II se skládá z ruční sprchy se dvěma masážními proudy (Rain, Grohe Jet), dále z nástěnného držáku sprchy a sprchové hadice Relexaflex v délce 1,25 m.

Technologie vanového setu:

Technologie GROHE DreamSpray® - Nejvyšší kvalita se snoubí s inovativním přístupem a přináší vám dosud nepoznaný prožitek ze sprchování. Pokročilé sprchové motory uvnitř sprchové hlavy zaručují neustálý a důsledný rozvod vody do jednotlivých trysek. Sprchování vám přinese čirou radost, nezávisle na zvoleném režimu sprchy vyhovujícím vaší současné náladě.

Technologie GROHE StarLight® - Vodovodní baterie GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.