INTERIÉROVÉ DVEŘE

Kvalitní dveře od českého výrobce interiérových dveří a zárubní rodinné firmy Zlomek, s.r.o.. Každé dveře a zárubně jsou vyráběny s náležitou péčí, jelikož se jedná o zakázkovou výrobu. Díky moderní technologii vyrábí dveře i zárubně v atypickém provedení. Můžete si vybrat z nejširší nabídky dekorů na trhu.

Otočné dveře

Celoskleněné dveře

Interiérové dveře ERGON

Speciální řešení dveří Ergon je vhodné pro malé a těsné interiéry díky jedinečnému inovativnímu způsobu oboustranného otevírání dveří (dovnitř i ven), přičemž otevřené křídlo se opírá o vnitřní část zárubně.

Posuvné dveře

Posuvné dveře na stěnu - jednokřídlé a dvoukřídlé posuvné dveře na stěnu lze využít při jednoduché rekonstrukci. Nevyžadují žádné speciální stavební úpravy.

Posuvné dveře do zárubně - výhodou tohoto systému je, že není třeba provádět větší stavební úpravy a celá šíře stavebního otvoru může být prosvětlena.

Posuvné dveře do pouzdra - posuvné dveře do pouzdra jsou dokonalým řešením z hlediska úspory místa. Spolu s dodavatelem pouzder Eclisse nabízíme širokou škálu variant: jednokřídlé, dvoukřídlé, teleskopické nebo posuvné křídla proti sobě do zákrytu.

KV Avanti - tip

Hodí se Vám do pokoje světlý dekor dveří, zatímco z druhé strany byste potřebovali dveře tmavé? Žádný problém! Využijte kombinaci dekorů a naše dveře Vám budou dokonale ladit s interiérem.

Dekory

Dekory dveří a podlah můžete kombinovat dle vlastní fantazie. Vyberte si ze široké škály dekorů a barev, aby Vaše dveře co nejlépe ladily s interiérem.  U nás na prodejně naleznete další stovky odstínů a vzorů. Fantazii se meze nekladou! Nezapomeňte, že můžete použít na každou stranu dveří jiný dekor.

Kování