KOUPELNY

Jak si vybrat koupelnu

Ještě před výběrem konkrétních materiálů je dobré si definovat Váš způsob života. Někdo v koupelně rád tráví hodně času a má raději romantickou koupelnu v pastelových barvách s rohovou vanou. Jiný zase upřednostňuje rychlou hygienu v minimalistické koupelně tónované do různých odstínů šedé a pouze se sprchovým koutem. Je tedy dobré si rozmyslet, chcete-li relaxovat v romantickém prostředí nebo oceníte přehlednost moderní architektury a designu.

Pomůžeme Vám krok za krokem

Navštivte naše studio, kde Vám poradíme s výběrem vhodných komponentů k dokonalému uspořádání Vaší koupelny. Za pomoci 2D plánovače vám také pomocí několika kliknutí umožníme poskládat si koupelnu podle Vašich představ. Snadno tak zjistíte, co se Vám do koupelny vejde a co je již nad její prostorové možnosti.

Je potřeba si uvědomit, že nabídka na trhu se za posledních 20 let výrazně změnila. Dovedli jste si před 20 lety představit v koupelně bidet, závěsné WC, pisoár nebo masážní sprchu? Vyhřívanou podlahu? Rohovou masážní vanu?

O tom všem a mnohém dalším byste měli nyní přemýšlet. Měli byste mít jasno, co je pro Vás priorita. Je ale dobré také vědět, co se Vám sice líbí, ale jste ochotni oželet. Postavit koupelnu bez kompromisů se podaří jen zřídkakdy – je tedy potřeba být na ně připraven.

 

Koupelna Vašich snů

Moderní design a nejnovější technologie umožňují přizpůsobit prostor právě v koupelně ve vysoké míře našim individuálním potřebám, ať jde o zdraví nebo konkrétní estetické požadavky.