OBKLADY A DLAŽBA

Série koupelen

Nechte se inspirovat již vytvořenými vzory koupelen s nejrůznějšími druhy, velikostmi a barvitostí obkladů a dlažeb. Koupelna je prostor, který má své charakteristické využití a musí být dokonale funkční! Abyste se v ní cítili opravdu dobře, plnila to, co od ní očekáváte – byla pro vás skutečnou oázou relaxace, měla by být i správně sladěná. Jak barevně, tak zvoleným stylem.

Koupelny Selection

Obklady Selection to je série v moderním, nadčasovém formátu 20x60 cm, která do Vaší koupelny přináší luxus a okázalý stylObkladačky Selection v šedém a bílém provedení hlubokého lesku a s designem struktury jemných linek, doplňují luxusní dekory s pruhy obsahující tzv. lustro nebo-li zrcadlící se glazuru.

Série Ricordi

Obklady Ricordi lze vnímat jako retro koupelnu, nebo romantickou koupelnu. Ať už ji vnímáte jakkoliv, vždy nám bude koupelna Ricordi připomínat koupelny našich babiček. Série Ricordi obsahuje obklady v rozměru 20x20 cm a 20x25 cm s jemným vzorem kytiček, a proužků. Obklady jsou doplněny krásnými dekoracemi s motivem mašliček - vše v odstínech modré barvy.

Série Velvet

Koupelnové obklady Velvet Vás ohromí sametově intenzivními barevnými tóny. Velkoformátové obklady Velvet 25x73 cm ve fialové (Violeta) a růžové (Malva) barvě je možno ztlumit bílým základem a doplnit jednoduchými prořezy ve stejných barvách (bílé, fialové a růžové). Pokud milujete květiny a fotodekory na obkladech, které jsou současným hitem, pak Vás uchvátí dekory a listela Flowers s reálnou fotografií hortenzie. 

Obklady

Obrovská variabilita a výběr nejen barev, ale také dekorací, materiálů a velikostí zaručuje, že si svou vysněnou koupelnu můžete poskládat přesně dle vašich představ.

Luxfery

Luxfery se stávají stále vyhledávanější součástí moderních interiérů. Využijte naší široké nabídky skleněných tvárnic k realizaci Vašich originálních nápadů. Umožní Vám vnést světlo a neopakovatelný design do Vašeho domova. Luxfery lze použít např. jako příčky do sprchových koutů, vanové a dělící příčky a polopříčky, k prosvětlení tmavých chodeb, koupelen, předsíní apod.

Kuchyňské obklady

Mozaiky

Nabízíme Vám široký sortiment mozaik. Hodí se k obkládání interiéru i exteriéru, je možné jimi obložit jak celou stěnu, tak je nařezat na požadovaný formát a použít jako dekoraci (např. vertikální nebo horizontální pruh) v koupelně k vybranému obkladu.

  • Kamenné mozaiky - skvěle korespondují se současným trendem návratu k přírodě, přírodním materiálům a designu kamene. Většina našich kamenných mozaik je vyrobena z mramoru (různých druhů). Výhodou kamenných mozaik je nejen jejich mrazuvzdornost, ale
    i dlouhá životnost a všestranné použití.
  • Skleněné mozaiky - zažívají velký comeback. Jejich nespornou výhodou je dlouhá životnost a všestranné použití. V naší nabídce naleznete širokou barevnou škálu skleněných mozaik včetně mixů, skleněných oblázků, mozaik ručně malovaných nebo mozaik s perleťovým povrchem, který se ve světle třpytí a při pohybu kolem stěny vytváří zajímavé barevné efekty.
  • Keramické mozaiky - originální a osvěžující design nabízí naše rozšířená řada keramických mozaik. Jedná se o širokou škálu barev a tvarů, od klasických kostiček 2,3x2,3 cm až po šestihrany. Vybrali jsme pro vás jak mixy, tak mozaiky jednobarevné. Mozaiky vhodné do moderních interiérů, ale také mozaiky ve stylu retro. Kobaltově modrá, bílá i šedá kolečka o průměru 19 mm vám pomohou zvýraznit oblé tvary v interiéru.
  • Nerezové mozaiky - použití mozaiky má svá omezení, není vhodná například pro obložení bazénů. Míníte-li však mozaiku využít ve svém interiéru, okouzlující výsledek je zaručen. Nerezová mozaika působí v interiérech velmi luxusně, až reprezentativně.
KV Avanti - tip

Chcete-li pokládku s minimální spárou (2 mm), doporučujeme vybírat z rektifikovaných materiálů (hledejte symbol R). U materiálů nerektifikovaných doporučujeme poté minimální spáru 3 mm.

Dlažba

V naší nabídce naleznete širokou škálu dlažeb různých rozměrů, designů a barev – ať již venkovní dlažby, dlažby do koupelny, 2 cm dlažby, dlažby na terasy apod. Aktuálním trendem je používání dlažeb také jako obkladového prvku na stěnu, čímž dosáhnete jednotného vzhledu vaší místnosti. Stále velmi populární jsou dlažby v imitaci přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen, cihly, mramor, nebo imitující také např. cementové stěrky či patchwork apod.

Všechny zmíněné designy naleznete v naší nabídce v široké nabídce rozměrů, povrchů i cenových úrovní. Díky nejnovějším technologiím výroby (digitální tisk) jsou designy dlažeb téměř k nerozeznání od originálních materiálů. V nabídce je také mnoho dlažeb s tzv. rektifikací, což je finální úprava dlažby, kdy jsou zaříznuty/zabroušeny hrany dlažeb na přesné rozměry – díky tomu je pak možná pokládka na minimální spáru (cca 2 mm). Dlažby jsou nedílnou součástí moderní architektury, nechte se tedy naší širokou nabídkou inspirovat.

KV Avanti - tip

Keramické dlažby jsou díky nejvyšší tepelné vodivosti nejvhodnější podlahovou krytinou pro podlahové vytápění