TOPNÁ TĚLESA

Teplo domova, tradice i nové trendy

Koupelnové radiátory jsou vhodné pro vytápění koupelen, toalet či chodeb, kde působí jako estetický i funkční doplněk. Kromě zajištění příjemné teploty v koupelně slouží radiátory také k sušení ručníků, osušek i prádla. Na výběr máte z mnoha různých designů, materiálů (hliník, kov, nerez, sklo) a typů.

Skleněné radiátory

Skleněné topné panely využívají principu tzv. sálavého infra vytápění, které k přenosu tepelné energie využívá infračervené záření. Hlavní výhodou sálavého vytápění je kvalitnější mikroklima ve vytápěné místnosti – minimální prašnost a stabilní vlhkost.

Sušáky ručníků

Sušáky ručníků jsou určeny do koupelen umýváren, sprch a podobných prostorů k odkládání a dosoušení vlhkých ručníků a osušek. 

Trubkové radiátory

Trubkové radiátory jsou vhodné pro vytápění koupelen či chodeb, kde působí jako estetický i funkční doplněk. Radiátory jsou vyrobeny z uhlíkové oceli o průměru trubek 20 mm. Na povrch je nanesena termoreaktivní prášková barva, nově fosfát a KTL barva (používá se i v automobilovém průmyslu), která se svými vlastnostmi nejlépe přizpůsobuje teplotním rozdílům vzniklým při zahřátí.

Všechny typy jsou připraveny k připojení na ústřední topení a je možno je doplnit sadou pro kombinované vytápění (s termostatem nebo bez termostatu), která zajišťuje zahřátí radiátoru i mimo topnou sezónu připojením do elektrické zásuvky.