WC A BIDETY

Jak vybrat WC

V každé domácnosti je toaleta nepostradatelnou, ale přesto při rekonstrukci, či nové výstavbě opomíjenou místností. Rozhodně byste měli věnovat dostatek času při volbě wc a bidetu pro své budoucí pohodlí. V první řadě je důležité zodpovědět si základní otázku - samostatné WC nebo spojené s koupelnou? Máme pro Vás široký sortiment závěsných i kombi klozetů pro nejrůznější oblasti použití – privátní koupelny, malé a dětské koupelny, veřejné sanitární prostory a bezbariérové toalety. Variabilita výběru z různých rozměrů.

Klozety (WC)

Základním parametrem pro výběr WC je provedení:

  • Závěsné - nutné napojení na modul pro splachování (zazdívací, s konstrukcí)
  • Kombi - stojící mísa s keramickou nádržkou (smontováno v jeden celek)
  • Samostatně stojící mísa - nutné napojení na modul
  • Závěsné s bidetem

Závěsné WC a bidety jsou v dnešní době velmi oblíbeným řešením pro moderní koupelny a toalety.

Pokud jste již rozmysleli typ WC a další důležité parametry, pak začíná ta kreativnější část a to výběr DESIGNU. Můžete vybírat ze široké nabídky různých rozměrů, typů provedení (oblý, hranatý, retro), ale také i různé cenové hladiny.

Bidety, WC s bidetem, bidetová sedátka, bidetové spršky

Bidet - užitečný pomocník v oblasti osobní hygieny. Pokud se potýkáte s malým prostorem, ale přesto si chcete užít všechen komfort, doporučujeme několik možností, které jistě plně nahradí klasický bidet.

  • WC s bidetem - stojící, závěsný
  • Bidet - stojící, závěsný
  • Bidetové sedátko
  • Bidetová sprška

Bidetovací sprška může mít i více použití. Oceníte jí například při domácím úklidu, můžete jí využít pro napouštění kýble nebo i pro omytí vašeho domácího mazlíčka. Instalace je okamžitá a nevyžaduje žádné stavební úpravy.

Inspirujte se

Nechte se inspirovat hotovými návrhy koupelen s různým řešením umístění toalet a bidetů. Pokud si stále nevíte rady, navštivte nás na prodejně v Karlových Varech, kde Vám pomůžeme najít to nejlepší řešení. 

Geberit AquaClean Mera

Geberit AquaClean Mera povyšuje komfort toalety s integrovanou sprchou na zcela novou úroveň. Velmi kvalitní materiály, hladké linie a úžasné funkce Vás příjemně překvapí při každém použití. Dokonalou očistu zaručuje patentovaná technologie WhirlSpray s jemným a osvěžujícím sprchovacím proudem vody. Velmi účinné a tiché splachování TurboFlush s inovativní keramickou mísou bez okrajů, diskrétní osvětlení, automatické otevírání a zavírání víka, vyhřívané sedátko či odsávání zápachu. To vše dotváří Vaše absolutní pohodlí.